4 liga. Michał Bogacz, piłkarz, drugi trener i kapitan Izolatora Boguchwała przyznaje, że jego drużyna miała dobrą rundę jesienną

Czytaj dalej
Fot. Bartosz Frydrych
Michał Czajka

4 liga. Michał Bogacz, piłkarz, drugi trener i kapitan Izolatora Boguchwała przyznaje, że jego drużyna miała dobrą rundę jesienną

Michał Czajka

Michał Bogacz w rundzie jesiennej był piłkarzem, drugim trenerem i jeszcze kapitanem Izolatora Boguchwała. Jak jednak mówi żadnego ciśnienia na awans w jego klubie nie ma. - Faworyci są inni - mówi.

Runda jesienna była dla was bardzo dobra. Czy wiosną chcielibyście włączyć się o awans?

Patrząc ogółem, to wyszło nam bardzo dobrze choć w końcówce rundy zgubiliśmy kilka punktów, więc mam lekki niedosyt. Naszym celem na wiosnę jest walka w każdym meczu o 3 punkty, a co z tego wyjdzie - zobaczymy. Jeżeli chodzi o awans, to faworytem jest Wisłoka, Polonia, a fajny zespół ma również Stal Sanok.

Uważasz, że zrobiliście wynik ponad normę czy mogłoby być jeszcze lepiej?

Przed sezonem nikt się nie spodziewał, że zdobędziemy aż tyle punktów, a mogło być jeszcze lepiej, bo zgubiliśmy punkty w 2, 3 ostatnich kolejkach. Jednak patrząc ogółem, to zrobiliśmy normę i wiosną możemy spokojnie grać w piłkę.

W dalszej części rozmowy Michał Bogacz mówi m. in. o:

 • zmianach, które nastąpiły w zespole przed sezonem
 • swoich obawach przed rolą drugiego trenera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.