wap

Bankomat uszkodzony nogą. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy wandalizmu przy ulicy Lelewela w Toruniu

Do uszkodzenia tego bankomatu doszło 6 września tego roku przy ulicy Lelewela w Toruniu. Policja szuka sprawcy zarejestrowanego na zdjęciach Fot. policja Do uszkodzenia tego bankomatu doszło 6 września tego roku przy ulicy Lelewela w Toruniu. Policja szuka sprawcy zarejestrowanego na zdjęciach
wap

Policja poszukuje mężczyzny, który uszkodził bankomat w Toruniu. Jego wizerunek zarejestrowały kamery.

Na prośbę prowadzących śledztwo publikujemy zdjęcia podejrzanego o dewastację bankomatu, choć tak naprawdę nie wiadomo dokładnie, jaki był zamysł mężczyzny na zdjęciach. Czy chciał włamać się do maszyny z pieniędzmi, czy tylko ją uszkodzić a może powodem jego agresji były zupełnie inne przesłanki.

Na pewno jednak młody mężczyzna kopał w to urządzenie, co widać na zapisie z monitoringu i uszkodził między innymi jego półkę. Właściciel wycenił straty na kilka tysięcy złotych i teraz sprawcy poszukuje policja.

Do tego zdarzenia doszło 6 września tego roku przy ulicy Lelewela w Toruniu. Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje osobę na zdjęciach z monitoringu, to prosimy o pilny kontakt z funkcjonariuszką prowadzącą tę sprawę. Jej numer telefonu to 56 641 24 40, można się również kontaktować z sekretariatem wydziału dochodzeniowo -śledczego Komisariatu Policji Toruń-Śródmieście, tel. 56 641 23 54, 56 641 23 57, lub z dyżurnym tej jednostki 56 641 24 52. Do dyspozycji są również nasze numery alarmowe 997 lub 112 - apeluje Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Przypomnijmy, że to już kolejna w ostatnich miesiącach sytuacja, kiedy policjanci decydują się na przekazanie mediom do upublicznienia wizerunki podejrzanych o dokonanie różnych przestępstw.

Prezentowaliśmy na przykład zdjęcia podejrzanych o rozbój i napastowanie seksualne dziewczynki. W obu przypadkach, dzięki odzewowi społecznemu, działania te przyczyniły się do zatrzymania osób mogących mieć związek z tymi zdarzeniami.

wap

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.