Będą nowe radiowozy

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Jakubczak
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Będą nowe radiowozy

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

W ubiegłym roku gmina wsparła Komisariat Policji w Czersku pokaźną dotacją. Dzięki niej mundurowi cieszą się teraz z nowego radiowozu.

Już wówczas burmistrz Jolanta Fierek obiecała, że w kolejnym 2016 r. samorząd znów będzie hojny. Zapowiedziała kolejną dotację na następny radiowóz. Pieniądze znalazły się zresztą w tegorocznym budżecie. Tymczasem okazuje się, że do komisariatu trafi nie jedno auto, ale dwa.

Powód? Poprosił o to komendant, bo po przeprowadzeniu przetargu przez Komendę Główną Policji okazało się, że taki wariant jest bardzo realny, a wystarczy do zaplanowanych już 42 tys. zł dołożyć kolejne 13 tys. zł.

Tak się właśnie stanie. Jest jeszcze jedna ważna informacja. Pod koniec tego roku samorząd rozważy jeszcze dofinansowanie etatu dzielnicowego.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.