Biznes Globalizacja, innowacje, marketing - te tematy konferencji Izby Przemysłowo-Handlowej dominowały w sali na Jordankach

Czytaj dalej
Fot. Jacek Smarz
Marcin Zawadzki

Biznes Globalizacja, innowacje, marketing - te tematy konferencji Izby Przemysłowo-Handlowej dominowały w sali na Jordankach

Marcin Zawadzki

Izba Przemysłowo-Handlowa w Toruniu świętuje 30-lecie istnienia. Dlatego organizowana przez izbę konferencja „Firma Przyszłości” była szczególna.

- Interesy robią ludzie. Najważniejszy jest więc bezpośredni kontakt - podkreślił Henryk Dulanowski, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej, otwierając wczorajszą konferencję w głównej sali CKK Jordanki.

Jednym z głównych gości i prelegentów konferencji był prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC, doradca kilku polskich rządów i prezydentów. Tematem jego prelekcji były „Ekonomiczne trendy rozwoju - Polska, Europa, świat”.

Wiedza i inspiracja

Toruńska Izba Przemysłowo-Handlowa od 1989 roku wspiera lokalnych przedsiębiorców, dając im przestrzeń do budowania relacji biznesowych, szkoląc i wskazując praktyki, które mają przynieść sukces.

Konferencja „Firma Przyszłości” tworzona jest z myślą o ludziach młodych, którzy prężnie wchodzą w świat biznesu. Pierwsze dwie zorganizowano w 2017 i 2018 roku. Wczorajsza, trzecia odbyła się pod hasłem „wiedza, networ-king, inspiracja”.

Program imprezy podzielono na trzy bloki tematyczne, które aktualnie są gorące w biznesie - globalizacja, innowacje i marketing. Spotkanie w CKK Jordanki stanowiło także szansę, by porozmawiać z partnerami w biznesie i nawiązać nowe relacje.

Pozostało jeszcze 47% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marcin Zawadzki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.