Chciała pracować w policji, a postawiła na kulturę [rozmowa]

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Jakub Keller

Chciała pracować w policji, a postawiła na kulturę [rozmowa]

Jakub Keller

Gizela Pijar, dyrektorka Wąbrzeskiego Domu Kultury opowiada o swojej pracy, planach zawodowych i... zdolnościach cukierniczych.

Mieszkańcy Wąbrzeźna najbardziej kojarzą panią jako dyrektora Wąbrzeskiego Domu Kultury. Pani niejednokrotnie podkreślała, że z placówką tą związana jest od dziecka.
Wąbrzeski Dom Kultury zajmuje dużo miejsca w moim sercu. Już jako dziecko biegałam na zajęcia artystyczne. Tu uczyłam się recytacji i gry na pianinie.

Zapraszamy do czytania pełnej wersji rozmowy.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.