Małgorzata Oberlan

Co kryje się za ofertami pracy w Toruniu dla kelnerek za 8 tysięcy złotych?

Kluby nocne w Toruniu oferują dziewczętom pracę w różnych rolach. „Wysokie zarobki” są proponowane za taniec przy rurze. Dużo mogą też zarobić panie, Fot. Polska Press Kluby nocne w Toruniu oferują dziewczętom pracę w różnych rolach. „Wysokie zarobki” są proponowane za taniec przy rurze. Dużo mogą też zarobić panie, które zatrudnią się jako hostessy i będą robić w lokalu sztuczny tłum
Małgorzata Oberlan

Lokale ze striptizem i tańcem przy rurze obiecują dziewczynom w Toruniu cuda. Hostessy podobno mają tylko robić „sztuczny tłum” i pić.

Od kilku tygodni nocne kluby w Toruniu intensywnie rekrutują młode kobiety. Może mieć to związek z powrotem do miasta studentek. Obiecywane stawki zaskakują każdego, kto zna lokalny rynek pracy.

Największą rekrutację w Toruniu prowadzi obecnie Strip Club przy ul. Szerokiej. „Poszukujemy hostess klubowych, tzw. sztucznego tłumu. Hostessy rozmawiają z naszymi gośćmi, piją drinki, dobrze się bawią, tworzą sztuczny tłum” - czytamy w anonsie. Lokal obiecuje dziewczętom 18 zł za każdą godzinę pracy plus do 2700 zł prowizji od drinków, na które będą namawiały gości. Gwarantuje, że tygodniowo zarobią 1,8-2,5 tys. zł!

Ten sam lokal szuka też kelnerek, którym oferuje 4-8 tys. zł brutto wypłaty miesięcznie. A wiadomo, że kelnerzy o podobnych zarobkach w Toruniu mogą tylko pomarzyć.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

cena obniżona -50%

Dostęp do gazety online na 30 dni za połowę ceny

20,00 40,00

Czytaj aktualną gazetę w formacie PDF bez wychodzenia z domu. Pobierz ją i podziel się z bliskimi. Bądźcie na bieżąco z informacjami!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.