Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Waldemar Piórkowski

Czego chcą się dowiedzieć dziennikarze z angielskich tabloidów?

Czego chcą się dowiedzieć dziennikarze z angielskich tabloidów?
Waldemar Piórkowski

W Hull w Anglii zaginęła studentka. W związku z tym zatrzymano mieszkającego w Wielkiej Brytanii 24-latka pochodzącego z Warszewic.

Zaginiona 21-letnia studentka była ostatni raz widziana w nocy z 31 stycznia na 1 lutego. Wracała taksówką z klubu. Jak podają brytyjskie media była pod wpływem alkoholu. Między innymi z tego powodu nie została wpuszczona do środka tego lokalu.

Z taksówki wysiadła w pobliżu domu, w którym mieszka z żoną i dwójką dzieci zatrzymany 24-latek, Paweł R. pochodzący z Warszewic koło Chełmży. Od kilku lat mieszka w Wielkiej Brytanii. Przed zatrzymaniem pracował w rzeźni.

Kobieta miała siedzieć na ławce kilkaset metrów od swojego domu. Policja dotarła do zapisów z monitoringu, gdzie widać, jak prawdopodobnie Paweł R. wysiada z samochodu, podchodzi do siedzącej i potem prawdopodobnie z nią wsiada do tego auta.

24-latek polskiego pochodzenia miał być - według brytyjskiej policji - ostatnią osobą , która widziała zaginioną studentkę. Został zatrzymany 6 lutego. Zabrano do ekspertyzy jego auto, przeszukano dom, który wynajmował i jego okolice.

Studentki do wczoraj nie odnaleziono, natomiast w niedzielę wieczorem zatrzymanemu 24-latkowi postawiono trzy zarzuty, które nie są związane z zaginięciem studentki w Hull. Jak informuje brytyjska prasa, dotyczą one podglądania, naruszenia obyczajności publicznej i trzech włamań popełnionych pomiędzy grudniem 2017 roku a styczniem 2019 roku.

Brytyjskie media piszą również, iż 24-latek cały czas pozostaje w zainteresowaniu policji w sprawie śledztwa dotyczącego zaginięcia studentki. W poniedziałek rano sąd w Hull zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 24-latka.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Waldemar Piórkowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.