 Fot. Radek Koleśnik          Porozumienie między PO i Erą Kobiet (w środku Tomasz Sobieraj i Dorota Chałat)
                    
          Fot. Radek Koleśnik          Porozumienie między PO i Erą Kobiet (w środku Tomasz Sobieraj i Dorota Chałat)W środę porozumienie o współpracy przed wyborami samorządowymi podpisała w Koszalinie Platforma Obywatelska i Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Era Kobiet.
- Idziemy razem do wyborów - zapowiedział wczoraj Tomasz Sobieraj, szef koszalińskich struktur PO. - Mamy bardzo wiele wspólnych punktów, które będziemy realizować. Dziś nie powiemy o programie, bo ten dopiero przygotujemy. Ale już dziś wiem, że postulaty Ery Kobiet znajdą się w naszym programie.
Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.
-            Prenumerata cyfrowa Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie. już od 3,69 ZŁ /dzień