Ryszard Warta

Dziś najciekawsze przebranie, największa gwiazda i najostrzejsze cięcia w budżecie [Kronika Toruńska]

Kult - zespół już nie za bardzo młodzieżowy, co młodzieży - najwyraźniej - absolutnie nie przeszkadza. Fot. Polska Press Kult - zespół już nie za bardzo młodzieżowy, co młodzieży - najwyraźniej - absolutnie nie przeszkadza.
Ryszard Warta

Najciekawsze juwenaliowe, o przepraszam, piernikaliowe przebranie tego roku? Mój typ to gość przebrany w sporej wielkości dinozaura, który żerował w okolicach Polnej i Chełmińskiej. Jaskrawokolorowy, żwawy i jak stanął przy autobusie linii 27 to niewiele był od niego był niższy.

Jakoś mi to przechrzczenie tradycyjnej studenckiej imprezy z Juwenaliów na Piernikalia w uszach nie gra, ale trudno. Z drugiej strony, może i ta nazwa ma swój głębszy sens? W sobotę, na głównej scenie największa gwiazdą ma być Kult. I świetnie. Zapewne Kazik Staszewski z kolegami da porządne show a studenckie towarzystwo świetnie się będzie pod sceną bawiło - zacierając przy tym pokoleniową różnice, bo przecież kultowe „Polska”, „Konsument”, „Berlin” - to przemiłe wspomnienia z młodości niejednego z rodziców, a to wie, czy może nawet i nie dziadków dzieciaków, które będą dziś przy tym samym Kulcie szaleć. A będą, bo panowie na scenie - jak twarde pierniki - mimo lat z tonu nie spuszczają.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Ryszard Warta

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.