FIT KIDS Żłobek Sportowy

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

FIT KIDS Żłobek Sportowy

Materiał informacyjny

Od najmłodszych lat trenowałam pływanie, później gimnastykę, taniec, z czasem sport stał się sposobem na moje życie. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, wiążąc swoje życie zawodowe ze sportem. Nie wyobrażam sobie pozostawienia aktywności fizycznej, pomimo mojego wieku i już słabszej wytrzymałości i kondycji. Na bieżąco startuję w zawodach pływackich i biegowych, w 2019r na III Mistrzostwach Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu, zostałam Mistrzynią na dystansie 50m stylem motylkowym oraz na dystansie 50m stylem klasycznym.

Miłość do dzieci, pasja do sportu, doświadczenie w prowadzeniu firmy edukacyjnej, zrodziły owoc mojej wieloletniej pracy edukacyjnej. I tak powstały żłobki o profilu sportowym „FITKIDS” w Kleosinie i w Białymstoku.

Pragniemy udowodnić, że aktywność fizyczna to świetna zabawa bez względu na wiek i umiejętności, dlatego też oferujemy szereg sportowych zajęć dodatkowych dostosowanych do wieku dzieci.

Zumba, piłka nożna i nie tylko, gimnastyka korekcyjna, umuzykalnienie, logopedia (bo język to też mięsień) i pływanie wszystkie te zajęcia rozwijają zmysły, przede wszystkim równowagi i koncentracji. Wzmacniają się również kości i mięśnie dziecka, organizm zostaje dotleniony.

Zabawa ruchowa ma wpływ na odprężenie nerwowe, czynny wypoczynek i zdrowie dziecka, wpływa na podnoszenie wydolności wszystkich układów i narządów, przede wszystkim układu ruchowego, oddechowego, krążenia i pokarmowego.

Ruch rozwija wszystkie cechy motoryki - jak siła szybkość, zwinność, wytrzymałość, gibkość, moc, oraz umiejętności ruchowe niezbędne w codziennej działalności człowieka. Zabawom towarzyszy wielkie zaangażowanie uczuciowe, emocjonalne, oddziałują na rozwój takich cech psychicznych jak: ambicja, wytrwałość, odporność na stres, umiejętne współdziałanie w zespole i odpowiednie zachowanie się w trakcie współzawodnictwa.

Ruch ciała hartuje organizm pod względem fizycznym i psychicznym, ostatecznie przyczynia się do wydłużenia życia. Chciałabym zaszczepić w dzieciach tę umiejętność radzenia sobie ze stresem i problemami życia codziennego, nauczyć ich prawidłowych nawyków ruchowych, rywalizacji, pewności siebie i radości .

Na co dzień prowadzę zajęcia z pływania ( naukę i doskonalenie) oraz zajęcia z fitnessu, tym samym dając możliwość rodzicom uczestnictwa w tych zajęciach.

Zapraszam wszystkie „aktywne” dzieci i ich „aktywnych” rodziców do współpracy z Fit Kids.

Anna Sobocińska Fit Kids

tel. 793 743 433

Białystok ul. Pogodna 4b lokU12

Białystok ul. Botaniczna 9a lok U6

Kleosin ul. Zambrowska 46

www.fitkids.info.pl
FIT KIDS żłobek sportowy | Facebook

Tu podaj tekst alternatywny

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.