Waldemar Piórkowski

Grudziądz. 31-latek katował 3-letniego Tomka przez kilka miesięcy. Stanie przed sądem

Kilkaset osób wybrało się pod bramy zakładów karnych, w którym przebywali  tymczasowo aresztowani: Radosław M. i Angelika L. Mieli między innymi transparenty. Fot. Aleksandra Pasis Kilkaset osób wybrało się pod bramy zakładów karnych, w którym przebywali tymczasowo aresztowani: Radosław M. i Angelika L. Mieli między innymi transparenty. Napisy na nich świadczyły o tym, że oczekują dla nich najwyższych wyroków.
Waldemar Piórkowski

Dożywocie grozi 31-letniemu Radosławowi M., oskarżonemu o spowodowanie śmierci 3-letniego Tomka z Grudziądza. Do śmierci dziecka doprowadziło długotrwałe znęcanie się nad nim. Mężczyzna stanie przed toruńskim sądem. Podobnie jak matka dziecka.

Ta tragedia w połowie listopada ubiegłego roku wstrząsnęła nie tylko mieszkańcami Grudziądza. Kiedy dziecko trafiło do szpitala było w takim stanie, że lekarze nie dali rady uratować mu życia. Starali się o to kilka dni.

Jedną z głównych przyczyn śmierci 3-latka był krwiak, a potem obrzęk mózgu spowodowany uderzeniami w głowę. Według prokuratury ich sprawcą był Radosław M. konkubent matki Tomka, 32-letniej Angeliki L. Ten mężczyzna miał też przez kilka miesięcy katować 3-latka.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Piórkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.