Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Igor Klaja i ekspansja jego firmy. Polska marka szyta na światową miarę. 4F w roli sponsora Turnieju Czterech Skoczni zastąpiła giganta

Czytaj dalej
Fot. otfc
Przemysław Franczak

Igor Klaja i ekspansja jego firmy. Polska marka szyta na światową miarę. 4F w roli sponsora Turnieju Czterech Skoczni zastąpiła giganta

Przemysław Franczak

- Przede wszystkim interesują nas Europa, Ameryka Północna i Azja. Gdybyśmy byli na tych kontynentach obecni z siecią sklepów, to powiedziałbym, że jesteśmy marką globalną - mówi Igor Klaja, właściciel odzieżowej marki 4F, która w tym roku po raz pierwszy będzie sponsorem strategicznym Turnieju Czterech Skoczni. Firma, z siedzibą w Wieliczce, zastąpiła w tej roli Audi.

Tym razem Sylwester w Garmisch-Partenkirchen, a Nowy Rok na narciarskiej skoczni?

Na to wychodzi.

Był Pan wcześniej na Turnieju Czterech Skoczni?

Tylko raz na jednym konkursie i to jeszcze w czasach, kiedy skakał Adam Małysz. Zajął wtedy trzecie miejsce właśnie w konkursie w Garmisch-Partenkirchen. Pamiętam, że widziałem go jako mały punkt w powietrzu, wielkości pinezki dosłownie, i doszedłem do wniosku, że oglądanie skoków w takiej formie jest dużo mniej atrakcyjne niż w telewizji. Stałem razem z innymi kibicami na jakieś odległej łące, dostrzegłem tylko, że ktoś się wybił, ktoś spadł, a to był właśnie Adam. Nie było to przeżycie zbyt emocjonujące, bo zmarzłem i niewiele widziałem.

Czytaj więcej:

- w jaki sposób firma chce poszerzyć drzwi na rynki zagraniczne;

- anatomia globalnego sukcesu;

- twarzą marki ma zostać międzynarodowa gwiazda;

 

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Przemysław Franczak

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.