Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Jak porażkę Polaków przyjęto w Strefie Kibica?

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Tomasz Wersocki

Jak porażkę Polaków przyjęto w Strefie Kibica?

Tomasz Wersocki

Strefa kibica w Toruniu była po brzegi wypełniona sympatykami piłki nożnej, którzy wierzyli w zwycięstwo polskiej reprezentacji. Przegraną Polski z Senegalem przyjęto w toruńskiej strefie kibica z niedowierzaniem. Rozczarowanie, smutek... Nie tak to miało wyglądać.

Futbolowa gorączka przed meczem Polska - Senegal dopadła wczoraj niemal każdego.

- Zamykam sklep o godz. 16 i biegnę do domu - zapewniała sprzedawczyni ze sklepu przy Szosie Chełmińskiej. - Mam farbki i stroje, więc będziemy się z rodziną malować i przebierać. Wierzę w zwycięstwo naszych. - Przez kilka lat mieszkałam w Afryce i tam to dopiero są emocje - odpowiadała jej jedna z klientek. - Ludzie wspólnie oglądają mecze na ulicy.

Pierwszych entuzjastów piłki nożnej podążających w kierunku toruńskiej strefy kibica można było rozpoznać już w komunikacji miejskiej. Kibice wyróżniali się na tle innych współpasażerów m.in. wymalowanymi w biało-czerwone barwy twarzami, koszulkami reprezentacji Polski ze słynną „dziewiątką” jej kapitana - Roberta Lewandowskiego czy czapkami z daszkiem - oczywiście ozdobionymi także narodowymi barwami.

Toruńska strefa kibica na długo przed rozpoczęciem meczu Polska - Senegal wypełniała się sympatykami piłkarskiego rzemiosła.

- Przyjechaliśmy na mecz do Torunia, aby lepiej poczuć atmosferę mistrzostw - mówi pan Adam z Głogowa. - Jeżeli spodoba nam się takie wspólne kibicowanie, to możliwe, że następne rozgrywki biało-czerwonych zobaczymy też w tym samym miejscu.

Pozostało jeszcze 47% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Tomasz Wersocki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.