Jaromir Skiba: Korona Rzeszów nie jest kandydatem do spadku. Potrafimy wygrać nie tylko z tymi z dołu tabeli

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Pado
Łukasz Pado

Jaromir Skiba: Korona Rzeszów nie jest kandydatem do spadku. Potrafimy wygrać nie tylko z tymi z dołu tabeli

Łukasz Pado

- Ludzie w naszym klubie nie tylko mówią, ale też pokazują, że jak się utrzymamy, to będzie fajnie - mówi Jaromir Skiba, piłkarz 4-ligowej Korony Rzeszów. W ostatnim spotkaniu drużyna przed wiosną skazywana na spadek pokonała u siebie lidera Izolator Boguchwała.

Korona Rzeszów coraz głośniej mówi, „Nie jesteśmy kandydatem do spadku”...
Zdecydowanie. Po tych kilku kolejkach pokazaliśmy sobie i innym, że nie jesteśmy kandydatem do spadku. Przed tym meczem z Izolatorem Boguchwała, wszyscy stawiali na naszych rywali, mimo tego, że w kilku poprzednich meczach wygraliśmy. Naszym zdaniem było inaczej. Pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać nie tylko z tymi z dołu, ale też z tymi z góry i to nas tym bardziej cieszy.

Zagrać na zero z tyłu z Izolatorem, to nie łatwa sprawa. W tym sezonie udało się to tylko Orłowi Przeworsk...
To tym bardziej dobrze to o nas świadczy. Pokazuje, że to, co robimy na treningach, czyli praca nad ustawieniem, również w defensywie, żeby tych luk z tyłu było mniej, przynosi efekty. Jest pewne, że z tygodnia na tydzień jesteśmy coraz mocniejsi i tak będzie dalej.

 W artykule rozmowa z Jaromirem Skibą:

 • o atmosferze w Koronie Rzeszów
 • szansach na utrzymanie
 • postępach w grze drużyny
 • występach w Izolatorze
Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.