Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Małgorzata Oberlan

Jutro ruszy proces Piotra D., brutalnego sutenera z Torunia. Szantażował kobiety sekszdjęciami

Piotr D.  nie pozwalał kobietom odejść z seksbiznesu. Groził, straszył... Fot. 123 rf Piotr D. nie pozwalał kobietom odejść z seksbiznesu. Groził, straszył...
Małgorzata Oberlan

Kobietom groził, że skrzywdzi ich dzieci, obleje twarz kwasem, potnie, zniszczy życie- dowodzi prokuratura.

Proces 43-letniego Piotra D. ruszy przed Sądem Okręgowym w Toruniu jutro. To żonaty mężczyzna, ojciec, który przez sześć lat (2012-2018 rok) żył z prostytucji kobiet - dowodzi Prokuratura Okręgowa w Toruniu.

„Domówki” w Toruniu

Wynajmował im mieszkania w Toruniu i Inowrocławiu, opłacał czynsz i zabierał im część zarobku. Gdy chciały skończyć z seksbiznesem, szantażował je, zastraszał i groził. Z seksbiznesu zrobił sposób na życie. Tak ustalili śledczy. - Przez sześć lat na nierządzie zarobił blisko 500 tysięcy zł - mówi prokurator Jarosław Kilkowski z Prokuratury Okręgowej w Toruniu.

Gdzie działały „domówki” w Toruniu? Między innymi na osiedlu Koniuchy, przy Szosie Chełmińskiej, przy ul. Głowackiego, Targowej, Warneńczyka i Grudziądzkiej. W Toruniu pod kontrolą miał 6 adresów, w Inowrocławiu 3. Oczywiście, w okresie wspomnianych sześciu lat te adresy się zmieniały. Aby rozreklamować seksbiznes, torunianin ogłaszał usługi na portalach internetowych i nie tylko.

Cztery kobiety, mające w tej sprawie status pokrzywdzonych, to głównie mieszkanki małych miejscowości. Jedna pochodzi z Bydgoszczy. Piotr D. był wobec nich bezwzględny. Robił im zdjęcia, gdy uprawiały seks z klientami.

Kiedy kobiety chciały skończyć z prostytucją, natychmiast groził, że zrobi z nich użytek - pokaże krewnym i znajomym w rodzinnej miejscowości.

Potnie twarz, poleje kwas

Panią A. sutener zwerbował oszukując, że będzie opiekunką seniorów. Gdy nie chciała się prostytuować, zagroził, że potnie jej twarz. Po jakimś czasie, gdy kobieta usiłowała skończyć z seksbiznesem, zagroził jej oblaniem kwasem, skrzywdzeniem 2-letniego synka oraz upublicznieniem erotycznych zdjęć.

Pozostało jeszcze 53% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.