Karolina Rokitnicka

Kowalewo Pomorskie i Rypin wśród nominowanych do najlepszych samorządów

W kategorii „Najlepsza inicjatywa w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego” Rypin zajął drugie miejsce. Doceniono spotkanie gospodarcze zorganizowane Fot. Karolina Rokitnicka W kategorii „Najlepsza inicjatywa w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego” Rypin zajął drugie miejsce. Doceniono spotkanie gospodarcze zorganizowane przez burmistrza Rypina Pawła Grzybowskiego. Rypin odwiedził ówczesny wicepremier, a obecny Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki.
Karolina Rokitnicka

W „Złotej Setce Pomorza i Kujaw” nagradzamy najprężniejsze firmy w regionie. W tym roku docenialiśmy także samorządy, które wspierają lokalny rozwój gospodarczy. Są wśród nich Rypin oraz Kowalewo Pomorskie.

- Co prawda Kowalewo Pomorskie nie zajęło nagrodzonego miejsca w pierwszej trójce, ale sam udział w plebiscycie był już wyróżnieniem. Jednocześnie dziękuje Gazecie Pomorskiej za dotychczasową, wieloletnią współpracę, gratuluje rzetelności i podejścia do czytelnika. Życzę kolejnych edycji konkursu i podbijania rynku medialnego – zaznaczył burmistrz Kowalewa Andrzej Grabowski.

O Rypinie, Kowalewie Pomorskim i ichh udziale w plebiscycie Złota Setka Pomorza i  Kujaw przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Zapraszamy!

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.