Grzegorz Hilarecki grzegorz.hilarecki@gp24.pl

Lodowisko przed ratuszem mocno pod kreską. Łyżwiarze je skreślili, wybierając Redzikowo

Taki widok na lodowisku na placu Zwycięstwa to już rzadkość. W tym roku frekwencja spadła o 50 procent. Powód to konkurencja w Redzikowie Taki widok na lodowisku na placu Zwycięstwa to już rzadkość. W tym roku frekwencja spadła o 50 procent. Powód to konkurencja w Redzikowie
Grzegorz Hilarecki grzegorz.hilarecki@gp24.pl

Wszystko wskazuje na to, że tylko do 28 lutego będzie można poślizgać się na łyżwach na lodowisku przed słupskim ratuszem, a za rok obiektu już nie będzie. Dlaczego? Słupszczanie wolą lód pod dachem w Redzikowie.

O co najmniej 50 procent spadła frekwencja na lodowisku przed słupskim ratuszem, porównując poprzedni sezon zimowy do obecnego. Są dni, nawet w weekendy, kiedy na lodzie jest pustka. Rzecz wcześniej przez trzy lata nienotowana. Po raz pierwszy więc słupskie lodowisko, mimo sponsoringu Biedronki, zakończy sezon przy większych wydatkach od wpływów.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Grzegorz Hilarecki grzegorz.hilarecki@gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.

[ zamknij ]
pomoc
poprzednie nastepne
zamknij