Michał Bogacz, zawodnik i drugi trener w Izolatorze Boguchwała przyznaje, że w nadchodzącym sezonie będzie miał dużo obowiązków

Czytaj dalej
Fot. Bartosz Frydrych
Michał Czajka

Michał Bogacz, zawodnik i drugi trener w Izolatorze Boguchwała przyznaje, że w nadchodzącym sezonie będzie miał dużo obowiązków

Michał Czajka

Michał Bogacz był pierwszym zawodnikiem, który zdecydował się przedłużyć kontrakt z Izolatorem. W nadchodzącym sezonie będzie również asystentem trenera Tomasza Głąba.

Zdecydowałeś się pozostać w Boguchwale. Inne opcje w ogóle wchodziły w grę?

Inne opcje wchodziły w grę. Ta sama liga i wyższa też.Jednak ja lubię stabilizację .Zbyt często nie zmieniałem klubów w swojej przygodzie z piłką, a na dodatek w Boguchwale czuję się dobrze. Co najważniejsze, tutaj muszę jeszcze coś zrobić, bo czuję ogromny niedosyt po dwóch ostatnich sezonach.

Teraz będziesz też drugim trenerem. To była propozycja klubu?

Propozycja wyszła od trenera. Długo się nad tym zastanawiałem, bo to nowe wyzwanie dla mnie.

Obowiązków będzie dużo więcej?

Na pewno tak. Każdego dnia muszę być przygotowany do treningu czy meczu nie tylko jako zawodnik, ale także jako drugi trener. Chodzi o kilka dodatkowych obowiązków, które wyznacza mi trener, ale szczegóły pozostawię tylko dla nas.

W dalszej części rozmowy Michał Bogacz mówi m. in. o:

 • faworytach 4. ligi 
 • celach Izolatora w nadchodzącym sezonie
Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.