Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy z Wrocławia

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Mobile Vikings

Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy z Wrocławia

Materiał informacyjny Mobile Vikings

Czy operator komórkowy musi być wielką korporacją nastawioną wyłącznie na zysk? We Wrocławiu od 7 lat działa firma, która udowadnia, że można inaczej. Mobile Vikings stawia na dbanie o innych - nie ograniczając się jedynie do swoich użytkowników. Bo sukces mierzyć można nie tylko w złotówkach na koncie.

Mobile Vikings powstało w 2013 roku i jest w tym momencie jednym z największych niezależnych operatorów komórkowych w Polsce. Swój sukces wrocławscy Vikingowie zbudowali na dwóch filarach - określonym systemie wartości oraz unikalnym modelu biznesowym, który zakłada inwestowanie wszystkich zysków z powrotem w swoich użytkowników oraz działania, które zyskają ich aprobatę. Profesjonalizm rozumiany jest na pokładzie operatora jako troska i wiedza, że za każdym numerem telefonu stoi prawdziwy człowiek. Ale deklaracje to tylko słowa, którym w dobie wszechobecnego marketingu niełatwo jest zaufać. Mobile Vikings stawia więc na działania, które nie ograniczają się do samej oferty usług telekomunikacyjnych.

Wrocławianie mieli już niejedną okazję, by poznać Vikingów po ich czynach. Zaledwie dwa tygodnie temu zorganizowali charytatywny stream gry Cyberpunk 2077, podczas którego zbierali środki na turnusy rehabilitacyjne z użyciem egzoszkieletu dla podopiecznych fundacji Sensor. Mobile Vikings wspierało też akcje krwiodawstwa, zapewniając honorowym dawcom darmowe korzystanie z ich usług, a w lecie podczas plagi komarów rozdawało nieodpłatnie mieszkańcom miasta budki dla jerzyków. Podczas pierwszej fali pandemii operator zorganizował infolinię łączącą osoby potrzebujące pomocy z wolontariuszami, a w przestrzeni miejskiej Wrocławia można było natknąć się na automaty do dezynfekcji rąk ufundowane przez Vikingów. Choinka Dobroci to z kolei już drugi raz, kiedy wspierają Towarzystwo Brata Alberta. O wszystkich akcjach można przeczytać na blogu operatora. Użytkownicy sieci mogą też regularnie wspierać działania charytatywne, wymieniając skumulowany na koncie internet na złotówki, które przeznaczane są potem na konkretną pomoc dla wybranych fundacji i inicjatyw dobroczynnych.

Tego rodzaju działalność, budowanie relacji oraz zadowolenie z oferowanych usług to zdaniem Mobile Vikings zdecydowanie lepsza inwestycja, niż drogie kampanie reklamowe i zatrudnianie celebrytów. Z tego powodu nazywają się jedynym na polskim rynku operatorem społecznościowym. Vikingowie zapraszają do założenia na głowę rogatego hełmu…czyli dołączenia do ich sieci wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego razem z całą załogą podobnych im ludzi oraz cenią sobie niezależność, uczciwość i luz, którego nie doświadczą u wielkich operatorów.

Materiał informacyjny Mobile Vikings

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.