Waldemar Piórkowski

Nastolatka z okolic Chełmży była nękana w internecie. Jej rodzina zastawiła pułapkę

Akcja policji na ulicy Długiej we Wrocławiu. W niedzielę około godziny 13 policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn Fot. nadesłane Akcja policji na ulicy Długiej we Wrocławiu. W niedzielę około godziny 13 policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn
Waldemar Piórkowski

We Wrocławiu zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzewanych o seksualny szantaż kilkunastoletniej dziewczyny z powiatu chełmżyńskiego.

Dziewczyna, która nie ma jeszcze 15 lat, była obrażana na internetowych portalach spo-łecznościowych. Kiedy napisała prośbę o usunięcie tych wpisów, zgłosił się do niej jakiś internauta, który zaoferował pomoc, ale pod warunkiem, że przyśle mu jakieś swoje roznegliżowane zdjęcia. Nastolatka wysłała fotografie w bieliźnie, ale żądania internauty były coraz większe. Zaczął też jej wysyłać zdjęcia o charakterze erotycznym czy wręcz pornograficznym. Wtedy dziewczyna powiedziała o wszystkim mamie, która sprawę zgłosiła na policję.

Z naszych informacji wynika, że rodzina i znajomi dziewczyny zastawili na tego internautę pułapkę. Doprowadzili do spotkania nastolatki i osoby, która kontaktowała się z nią w sieci. Doszło do niego w ubiegłą niedzielę w południe u zbiegu ulic Długiej i Inowrocławskiej we Wrocławiu. Nastolatka pojechała tam w asyście rodziny i znajomych, którzy powiadomili o akcji policję i pomogli w zatrzymaniu podejrzewanych o nękanie dziewczyny.

Pozostało jeszcze 34% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Waldemar Piórkowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.