Wojciech Kulig

Nowe role kobiet na wsi

Nowe role kobiet na wsi
Wojciech Kulig

W Dąbkach odbył się I Regionalny Kongres Kobiet Wiejskich. Rozmawiano m.in. o aktywizacji zawodowej kobiet i walce z przemocą

Do historii przeszedł regionalny kongres kobiet wiejskich, który po raz pierwszy został zorganizowany w gminie Darłowo. To właśnie w Dąbkach spotkały się kobiety - mieszkanki gminy, żeby uświadomić sobie, jak ważna jest rola kobiet-liderek w środowiskach lokalnych.

W trakcie spotkania odbyło się kilka tematycznych debat.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Kulig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.