Tomasz Wersocki

„Nowości” sprawdziły, co oferują lokale położone w centrum miasta w ramach kolejnej akcji „Toruń za pół ceny”

W tegorocznej akcji „Toruń za pół ceny” bierze udział 218 punktów m.in. restauracje, kawiarnie oraz instytucje kultury. Na zdjęciu Cukiernia „Sowa” mieszcząca Fot. Sławomir Kowalski W tegorocznej akcji „Toruń za pół ceny” bierze udział 218 punktów m.in. restauracje, kawiarnie oraz instytucje kultury. Na zdjęciu Cukiernia „Sowa” mieszcząca się przy Rynku Staromiejskim
Tomasz Wersocki

Akcja „Toruń za pół ceny” odbywa się w mieście dwukrotnie - wiosną i jesienią. Mieszkańcy chętnie korzystają z 50-procentowych rabatów.

To już czternasta edycja wydarzenia „Toruń za pół ceny”. Tegoroczne zgromadziło rekordową liczbę 218 punktów oferujących swoje usługi m.in. hotele, restauracje, kluby czy instytucje kulturalne. Poszczególne oferty obejmie 50-procentowa zniżka.

- Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostały oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali czy instytucji dotyczy zniżka - mówi Anna Kulbicka-Tondel, rzecznik prezydenta Torunia.

Indie, Włochy i...Wisła

W ścisłym centrum Rynku Staromiejskiego można zapoznać się z ofertą zaledwie kilku punktów, które dołączyły do akcji.

W cukierni „Sowa” skorzystamy z trzech promocyjnych produktów: kawy Sowa Caffè w cenie - 64,95 zł za kilogram, kostki hiszpańskiej o smaku kawowym za 13,95 zł. Natomiast babka migdałowa to wydatek prawie 16 złotych. „Grande Coffee” w ramach kampanii „Toruń za pół ceny” kusi klientów pięcioma różnymi rodzajami kawy: grande latte w cenie 6 zł, love karmelove czy cappuccino frappe za 7,50 zł.

Z kolei restauracja Pasta&Basta oferuje mnogość włoskich smaków m.in. makaron carbonara za 10,99 zł, siciliano włoskie podsuszane - 13,49 zł, zupę sezonową - 5,49 zł, a na deser proponuje włoski sernik w cenie - 4,49 zł.

Pozostało jeszcze 53% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Wersocki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.