Ojciec Oliwii błagał sąd o szansę

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Maciej Czerniak

Ojciec Oliwii błagał sąd o szansę

Maciej Czerniak

Prokurator żąda dla Dariusza W. 25 lat więzienia za usiłowanie zabójstwa 4-miesięcznej córki. Obrońca dowodów nie widzi i prosi o uniewinnienie.

To maleńkie dziecko zasługiwało na troskę i miłość. A uczuciem, jakim darzył je oskarżony, była nienawiść - podkreślał prokurator Witold Kujawa, z Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Północ w mowie końcowej w procesie Dariusza W.

Oskarżonemu prokuratura zarzuca usiłowanie zabójstwa córki. Pod koniec października ubiegłego roku 4-miesięczna Oliwia trafiła do szpitala w Bydgoszczy z obrażeniami wskazującymi na ciężkie pobicie.

W dalszej części artykułu przeczytasz:

- wypowiedź prokuratora

- oświadczenie oskarżonego Dariusza W.

- kiedy zapadnie wyrok

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.