Michał Czajka

Piłkarz Igloopolu Dębica, Konrad Lamparty leczy poważną kontuzję. Chciałby już wrócić, ale wie również, że nie może się spieszyć

Konrad Lamparty przyznaje, że to jego najpoważniejsza kontuzja jak do tej pory Fot. archiwum zawodnika Konrad Lamparty przyznaje, że to jego najpoważniejsza kontuzja jak do tej pory
Michał Czajka

Konrad Lamparty to jeden z filarów defensywy Igloopolu Dębica. Niestety, obecnie zawodnik leczy ciężką kontuzję (ma zerwane więzadło krzyżowe w kolanie) i w tej rundzie nie pojawi się w ogóle na boisku. - Z niczym nie należy się spieszyć - mówi rozsądnie piłkarz.

Przede wszystkim, jak się czujesz?

Dziękuję, czuję się bardzo dobrze, nie mogę ogólnie narzekać.

Przechodzisz wciąż jakąś rehabilitację związaną z tą kontuzją?

Powiem może w ten sposób - jestem w stałym kontakcie z fizjoterapeutą, który pomaga mi od czasu jeszcze wcześniejszej, wrześniowej kontuzji więzadeł. Jednak nie jest to typowa rehabilitacja, ponieważ przede mną jeszcze operacja, która odbędzie się dopiero pod koniec maja. Tak naprawdę więc wtedy zacznie się dla mnie bardzo ciężka praca związana z rehabilitacją po tym urazie.

W dalszej części rozmowy Konrad Lamparty opowiada m. in. o:

 • dacie możliwego powrotu na boisko
 • wynikach Igloopolu w rundzie wiosennej
Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.