Piłkarz Izolatora Boguchwała, Marcin Dudek przyznaje, że fajnie byłoby sprawić niespodziankę i powalczyć o awans do 3 ligi

Czytaj dalej
Fot. Michał Czajka
Michał Czajka

Piłkarz Izolatora Boguchwała, Marcin Dudek przyznaje, że fajnie byłoby sprawić niespodziankę i powalczyć o awans do 3 ligi

Michał Czajka

Dla Marcina Dudka to pierwszy sezon w barwach Izolatora Boguchwała. Zawodnik przyznaje, że szybko zaaklimatyzował się w drużynie.

Do Izolatora przyszedłeś latem zeszłego roku. Chyba szybko się zadomowiłeś.

To prawda, większość chłopaków już znałem, więc nie było problemów. Co więcej, atmosfera jest znakomita i bardzo pomogło mi to szybko i łatwo zaaklimatyzować się w drużynie. Myślę, że to jest ważne dla zawodników, którzy przychodzą do nowego zespołu.

Ze swojej gry jesteś zadowolony?

Różnie to bywa - raz jest dobrze, raz jest źle, ale rzadko jestem zadowolony w stu procentach. Lubię stawiać sobie wysoko poprzeczkę. Często zdarza mi się popełniać proste błędy, które wpływają na moją grę.

W dalszej części rozmowy Marcin Dudek opowiada m. in. o:

 • swoich "dyskusjach" z sędziami
 • oczekiwaniach kibiców
Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Michał Czajka

Dziennikarz sportowy W dziale sportowym "Nowin" jestem od 2015 roku. Sport zawsze był moją pasją. Z czasem zacząłem nie tylko pisać, ale również fotografować i przygotowywać materiały wideo z różnych wydarzeń. Moje ulubione dyscypliny to piłka nożna i żużel, ale w redakcji właściwie zajmuję się każdą dyscypliną (jeśli oczywiście jest taka potrzeba). Ponadto współpracuję z "Tygodnikiem Żużlowym". W przeszłości pisałem również na łamach "Przeglądu Sportowego",  "WPSportoweFakty.pl" oraz portalu "PoBandzie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.