Małgorzata Oberlan

Piotr R., pseudonim Rumcajs ma proces w Toruniu. To jedyny członek gangu „Pitbulla”, który nie poddał się karze

Członkowie gangu pitbulla nie grzeszyli kulturą na sali rozpraw Sądu Okręgowego w Toruniu... Fot. Sławomir kowalski Członkowie gangu pitbulla nie grzeszyli kulturą na sali rozpraw Sądu Okręgowego w Toruniu...
Małgorzata Oberlan

Piotr R. odpowiada za czerpanie zysków z prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Tym razem nie będzie jadł kiełbasy w sądzie?

49-letni Piotr R., pseudonim „Rumcajs” jest recydywistą. To jedyny członek gangu „Pitbulla” z Torunia, który nie poddał się dobrowolnie karze i nie zgodził się na kolejne lata odsiadki za kratami. Dlatego ma osobny proces. Przed Sądem Okręgowym w Toruniu właśnie odpowiada za sutenerstwo (art. 204 kk) i udział w zorganizowanej grupie przestępczej (art. 258 par. 1 kk), w warunkach recydywy.

W poprzedniej sprawie sądowej, dotyczącej całego gangu, zapamiętano go z apetytu. Siedząc na ławie oskarżonych, w tzw. klatce, bez cienia zażenowania posilał się kiełbasą, którą popijał sokiem Kubuś.

Brutalne oblicze biznesu

Gang „Pitbulla”, czyli Przemysława Ł. z Torunia, zajmował się prostytucją. Torunianin wraz z kompanami i żoną Agnieszką, byłą prostytutką, prowadzili seks-biznes w Płocku. Kobieta zamieszczała erotyczne anonse w internecie. Gdy dzwonili zainteresowani, przekazywała informacje członkom grupy dowożącym prostytutki do klientów. Czasem zastępowała ją w tej roli siostra „Pitbulla”.

Cały biznes miał swoje brutalne oblicze. Przemysław Ł., jak ustalili śledczy, nie tylko zorganizował cały sutenerski biznes, decydował o podziale pieniędzy, ale zlecał zastraszanie konkurencji, a jedną z prostytutek biciem po twarzy i kopaniem po ciele zmuszał, by pracowała dla niego, a nie na własny rachunek.

Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.