Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Małgorzata Oberlan

Piotr R., pseudonim Rumcajs ma proces w Toruniu. To jedyny członek gangu „Pitbulla”, który nie poddał się karze

Członkowie gangu pitbulla nie grzeszyli kulturą na sali rozpraw Sądu Okręgowego w Toruniu... Fot. Sławomir kowalski Członkowie gangu pitbulla nie grzeszyli kulturą na sali rozpraw Sądu Okręgowego w Toruniu...
Małgorzata Oberlan

Piotr R. odpowiada za czerpanie zysków z prostytucji i udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Tym razem nie będzie jadł kiełbasy w sądzie?

49-letni Piotr R., pseudonim „Rumcajs” jest recydywistą. To jedyny członek gangu „Pitbulla” z Torunia, który nie poddał się dobrowolnie karze i nie zgodził się na kolejne lata odsiadki za kratami. Dlatego ma osobny proces. Przed Sądem Okręgowym w Toruniu właśnie odpowiada za sutenerstwo (art. 204 kk) i udział w zorganizowanej grupie przestępczej (art. 258 par. 1 kk), w warunkach recydywy.

W poprzedniej sprawie sądowej, dotyczącej całego gangu, zapamiętano go z apetytu. Siedząc na ławie oskarżonych, w tzw. klatce, bez cienia zażenowania posilał się kiełbasą, którą popijał sokiem Kubuś.

Brutalne oblicze biznesu

Gang „Pitbulla”, czyli Przemysława Ł. z Torunia, zajmował się prostytucją. Torunianin wraz z kompanami i żoną Agnieszką, byłą prostytutką, prowadzili seks-biznes w Płocku. Kobieta zamieszczała erotyczne anonse w internecie. Gdy dzwonili zainteresowani, przekazywała informacje członkom grupy dowożącym prostytutki do klientów. Czasem zastępowała ją w tej roli siostra „Pitbulla”.

Cały biznes miał swoje brutalne oblicze. Przemysław Ł., jak ustalili śledczy, nie tylko zorganizował cały sutenerski biznes, decydował o podziale pieniędzy, ale zlecał zastraszanie konkurencji, a jedną z prostytutek biciem po twarzy i kopaniem po ciele zmuszał, by pracowała dla niego, a nie na własny rachunek.

Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.