Alek Radomski aleksander.radomski@gp24.pl

Robert Biedroń z własną partią. Kocham Polskę działa od czerwca

W sierpniu prezydent Słupska zaprzeczył doniesieniom na temat jego nowej partii i zapewnił, że nie zakłada ugrupowania. Tymczasem partia Kocham Polskę W sierpniu prezydent Słupska zaprzeczył doniesieniom na temat jego nowej partii i zapewnił, że nie zakłada ugrupowania. Tymczasem partia Kocham Polskę założona przez jego współpracowników istniała od dwóch miesięcy
Alek Radomski aleksander.radomski@gp24.pl

Najbliżsi współpracownicy Roberta Biedronia zarejestrowali w jego imieniu nową partię - donosi Onet. Okazuje się, że gdy w sierpniu tego roku były prezydent Słupska zaprzeczał istnieniu partii Kocham Polskę, była ona już zarejestrowana od miesiąca.

Dziennikarze portalu w rejestrze partii politycznych znaleźli ugrupowanie Kocham Polskę. W jego władzach mają zasiadać osoby związane z Robertem Biedroniem.

Co ciekawe, wniosek o rejestrację ugrupowania został złożony w maju tego roku. Natomiast sąd zarejestrował tę partię miesiąc później, czyli w okresie pełnienia obowiązków prezydenta miasta przez Biedronia, który to publicznie zaprzeczał wówczas tworzeniu struktur. Jak sam podkreślał, to, że kocha Słupsk, Polskę, nie znaczy, że stanie na czele jakiejkolwiek partii czy ruchu o takiej nazwie.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alek Radomski aleksander.radomski@gp24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.