Rowerzystka widziała mord na Warszawskiej?

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski / Polska Press
Małgorzata Oberlan

Rowerzystka widziała mord na Warszawskiej?

Małgorzata Oberlan

Od tygodnia Komenda Miejska Policji w Toruniu za pośrednictwem mediów apeluje, by zgłosiła się do niej rowerzystka, która mogła być naocznym świadkiem dramatu przy ul. Warszawskiej. Jednak kobieta w kamizelce z napisem Tim-Ex nie odzywa się...

Do zabójstwa doszło 17 sierpnia, około godziny 23. Konflikt sąsiedzki przeniósł się z kamienicy na ul. Warszawską. W efekcie sprzeczki zginął od ciosu nożem 58-letni pan Adam.

- Kobieta, którą prosimy o zgłoszenie się, w tym czasie przemierzała ulicę Warszawską na rowerze. Jechała w kierunku mostu kolejowego. Miała założony na głowie przedmiot przypominający słuchawki i charakterystyczną kamizelkę odblaskową z napisem TIM-EX - mówi Wioletta Dąbrowska, rzeczniczka toruńskiej policji.

Jest zapis z monitoringu
Jak przekazuje policja, to z zapisu monitoringu wynika, że opisana kobieta mogła być naocznym świadkiem dramatycznych wydarzeń. Nagranie policja jednak nie publikuje, bo - jak przekazała „Nowościom” rzeczniczka - nie ma to zgody prokuratora.

- Prowadzący to śledztwo zwracają się z prośbą do osoby opisanej powyżej oraz innych, które mogą pomóc w tej sprawie lub były świadkami tego zdarzenia o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo- Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Toruniu, ul. Grudziądzka 17, pokój 302 lub kontakt telefoniczny z numerami (56) 641 24 08 lub (56) 641 26 07 - kończy Wioletta Dąbrowska.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.