Grażyna Ostropolska

Sceny z życia małżeńskiego polityka - moralisty

Były bydgoski radny jest oskarżony o znęcanie się nad żoną. Fot. Dariusz Bloch Były bydgoski radny jest oskarżony o znęcanie się nad żoną.
Grażyna Ostropolska

Ruszył proces Rafała P., byłego radnego PiS, oskarżonego o znęcanie się nad żoną. W kwietniu ub. roku Karolina P. uciekła od swego kata, a potem opublikowała w Internecie wstrząsające nagrania, obrazujące jej małżeńską gehennę.

Ruszył proces Rafała P., byłego radnego PiS, oskarżonego o znęcanie się nad żoną. W kwietniu ub. roku Karolina P. uciekła od swego kata, a potem opublikowała w Internecie wstrząsające nagrania, obrazujące jej małżeńską gehennę.

Będę ciebie gnoił. Po pierwsze, już więcej nie będę cię o nic pytał. Po drugie, zawsze będziesz miała ochotę, jak ja coś będę chciał. Po trzecie, już, k..., nie będziesz musiała nic robić, bo będę z inną jeździł. Taką, która będzie miała ochotę zawsze i na wszystko. I nawet będzie miała inicjatywę. A ty, ch... jeb..., jesteś tępym i męczącym ch… i frajerem. Nienawidzę cię, ty debilu skończony - to fragment jednego z nagrań. Słychać uderzenie i okrzyk bólu. Kobieta krzyczy, a mąż zasłania jej buzię. - Puść, nie mogę oddychać - błaga Karolina.

Dziś te nagrania są ważnym dowodem w sprawie, bo oskarżony Rafał P., który jako radny często powoływał się na wartości chrześcijańskie, idzie w zaparte. - Wysoki Sądzie! Jestem niewinny! To moja żona przez ostatnie lata prowadziła podwójne życie - oświadczył na pierwszej rozprawie. Odmówił składania zeznań, a potem spokojnie słuchał tego, co wyznaje pokrzywdzona Karolina. Widać było, że odświeżane wspomnienia sprawiały kobiecie ból.

Mąż (państwo P. są w trakcie rozwodu) tylko przed ślubem, według słów Karoliny P., udawał opiekuńczego, a krótko po małżeńskiej przysiędze pokazał prawdziwą twarz - sadysty i despoty. Do pierwszej awantury i rękoczynów miało dojść kilka miesięcy po ślubie. P. mieszkali wówczas w wynajętej kawalerce.

Z dalszej części materiału dowiesz się:

 • jak Rafał P. traktował swoją żonę
 • jak były radny kazał się ubierać Karolinie P.
 • w jaki sposób Rafał P. znęcał się nad żoną

 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Grażyna Ostropolska

Komentarze

2
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Izabela K

Posiedzi, skruszeje. Ile by nie dostał pożałuje milion razy każdego dnia. W więzieniu nie będzie fajnie... Wg. mnie powinien go zbadać psychiatra, normalny człowiek się tak nie zachowuje.

Olo

Wierzę, że tak było, że Pani Karolina wszystko to musiała znosić. Gratuluję, że znalazła w sobie tyle odwagi, by zacząć walczyć o swoją godność.

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.