Szymon Spandowski

SLD przedstawił wczoraj swoich kandydatów do Rady Miasta Torunia. Nie wystawił kandydata na prezydenta

Kandydaci na radnych z SLD  przedstawili się stojąc w cieniu sali przy Bema. Ich nazwiska znajdą się na liście numer pięć Fot. Szymon Spandowski Kandydaci na radnych z SLD przedstawili się stojąc w cieniu sali przy Bema. Ich nazwiska znajdą się na liście numer pięć
Szymon Spandowski

Działacze SLD chcą się zaopiekować seniorami, pomóc młodym rozwinąć skrzydła, sporo uwagi poświęcają także ekologii.

Sojusz Lewicy Demokratycznej w Toruniu nie wystawił swojego kandydata na prezydenta miasta i nie udzielił poparcia nikomu z ubiegających się o ten urząd. Jego działacze zamierzają między innymi zaopiekować się seniorami, pomóc młodym rozwinąć zawodowe skrzydła, sporo uwagi poświęcają także ekologii.
- W Toruniu po stronie materialnej zrobiliśmy bardzo dużo - mówi Marian Frąckiewicz, lider listy w okręgu nr 2. - W następnej kadencji trzeba by było skierować swoje wysiłki na sprawy socjalne i związane z ochroną środowiska. Toruń jest miastem najbardziej oszczędnym w wydatkach budżetowych, ale nie jest to zawsze potrzebne. Świadczy o tym fakt, że od dłuższego czasu nie mamy dyrektorów Wydziału Architektury, Wydziału Środowiska oraz Wydziału Inwestycji i Remontów. Jest to związane z niskimi płacami, jakie możemy ofiarować tym ludziom a wymagamy do nich wielkich kwalifikacji. Myślę, że w następnej kadencji powinniśmy na to zwrócić uwagę.
Działacze SLD zachęcają do udziału w wyborach i głosowania na listę numer pięć, na której w Toruniu będzie można znaleźć 25 nazwisk.

Okręg nr 1 (Skarpa, Kaszczorek, lewobrzeże): Dominik Stajnbart, Beata Zarembo, Jacek Kościelski, Anna Gomółka-Sobczak, Lech Rogoziński, Jolanta Maćkiewicz, Paweł Michalczuk.

Pozostało jeszcze 26% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Szymon Spandowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.