Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Ryszard Warta

Śmierć zabójcy i inne horrory [MINĄŁ TYDZIEŃ]

Audi, które za Włocławkiem zderzyło się z cysterną zostało całkowicie rozbite.  Do wypadku doszło około godz. 11. Fot. Policja Włocławek Audi, które za Włocławkiem zderzyło się z cysterną zostało całkowicie rozbite. Do wypadku doszło około godz. 11.
Ryszard Warta

Dziś będzie na ponuro. Codzienność kryminalnych zagadek, z jakimi mierzą się policjanci i prokuratorzy niewiele ma wspólnego z zawikłanymi enigmatami rozpalającymi wyobraźnię miłośników literatury kryminalnej. Rzeczywistość jest zazwyczaj bardziej banalna. Jakiś cios nożem po nocnym sklepem, śmiertelne pobicie po kłótni o byle co, krwawy koniec kolejnej domowej awantura...

Bywają jednak sprawy mniej tuzinkowe. W środę pisaliśmy o wypadku, do jakiego doszło w zeszły piątek na starej „jedynce” za Włocławkiem. Audi prowadzone przez młodego, 24-letniego mężczyznę wbiło się autocysternę z ładunkiem kilku tysięcy litrów oleju opałowego. Cysterna momentalnie stanęła w płomieniach. Jej kierowca zdołał wyskoczyć z kabiny, człowiek z audi nie miał żadnych szans.

Tragedia jakich pełno na polskich drogach? Niezupełnie. Toruńscy śledczy podejrzewają, że mężczyzna, który zginął w tym wypadku, tego samego dnia rano w jednym z garaży na toruńskim Podgórzu miał dopuścić się próby zabójstwa. Według tego scenariusza 24-latek był zainteresowany kupnem wozu, spotkał z jego właścicielem w garażu i tam zaatakował go siekierą. Zabrał auto i wyjechał na szosę w stronę Łódzi. Ostatnia podróż zakończyła się na prostym, leśnym odcinku drogi koło Kowala. Czy tak właśnie było? To już wyjaśni musi prokuratura.

Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Ryszard Warta

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.