Karolina Rokitnicka

Społeczny projekt kilku osób - efekt cieszy wszystkich

Prace ziemne, porządkowe i nasadzeniowe na skwerze na osiedlu Jana Kochanowskiego wykonali mieszkańcy osiedla oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Fot. UM Prace ziemne, porządkowe i nasadzeniowe na skwerze na osiedlu Jana Kochanowskiego wykonali mieszkańcy osiedla oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zdrowia w Kowalewie.
Karolina Rokitnicka

Społecznicy zadbali o zieleniec na osiedlu Jana Kochanowskiego. Dzięki ich zaangażowaniu i dotacji z konkursu powstał estetyczny skwer.

Teren u zbiegu gminnej ul. Główny Dworzec i drogi wojewódzkiej - ul. Odrodzenia, po latach starań przejęła gmina Kowalewo od PKP. Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zdrowia podjęło się uprzątnięcia i zagospodarowania go. Przystąpiło do konkursu Amber One Autostrada A1.

Jakie prace dokładnie wykonano? Ile kosztowały? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.