Stare Krzewo. Tragiczny wypadek na S8. Krewni kierowców, którzy zginęli, zgodzili się na karę dla Białorusina (zdjęcia, wideo)

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Sołomacha
Joanna Bajkiewicz

Stare Krzewo. Tragiczny wypadek na S8. Krewni kierowców, którzy zginęli, zgodzili się na karę dla Białorusina (zdjęcia, wideo)

Joanna Bajkiewicz

W miniony piątek przed sądem stanął kierowca, który w lutym tego roku na ekspresówce S8 w okolicach Starego Krzewa wjechał w stojące na prawym pasie auta. Kierowcy, którzy nieprawidłowo zatrzymali się na drodze i kłócili się, zginęli na miejscu.

Prokuratura podtrzymała zarzuty nieumyślnego spowodowania śmierci dwóch osób, a oskarżony przyznał się do winy. Tłumaczył, że jechał prawidłowo i nie był w stanie uniknąć tego zdarzenia. Podtrzymał także wcześniej złożony wniosek o dobrowolnym poddaniu się karze.

Początkowo na to rozwiązanie nie zgadzali się oskarżyciele posiłkowi, czyli bliscy kierowców: 29-letniego krakowianina i 40-letniego mieszkańca Zambrowa, którzy ponieśli śmierć.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.