Kamila Kamiennik

To one są najpiękniejsze!

W jednym z wyjść dziewczyny musiały zaprezentować się w strojach kąpielowych. Każda z nich wyglądała w letnim wydaniu zjawiskowo! Fot. Kamila Kamiennik W jednym z wyjść dziewczyny musiały zaprezentować się w strojach kąpielowych. Każda z nich wyglądała w letnim wydaniu zjawiskowo!
Kamila Kamiennik

Ten weekend zdecydowanie należał do nich, do kandydatek do tytułu Miss Lubska Nastolatek 2017. Wiemy, już która została Miss?

Siedem kandydatek do tytułu Miss Lubska Nastolatek 2017, przez dwa miesiące przygotowywały się do tego dnia, by stanąć przed publicznością i zaprezentować, czego się nauczyły. A łatwo nie było! Skomplikowany układ choreograficzny, dobieranie strojów, fryzury, makijaże, to tylko niektóre triki, które dziewczyny musiały opanować.

Castingi do wyborów miss odbyły się już w marcu, podczas których jury musiało wyłonić kandydatki do ścisłego finału w czerwcu. Kandydatką nr 1 była Wiktoria Zygowska. Piętnastolatka jest uczennicą Gimnazjum nr 1 w Lubsku. -Do konkursu zgłosiłam się sama, nikt mnie nie namawiał. Chciałam po prostu dobrze się bawić - mówi Wiktoria. Kolejną dziewczyną, która zgłosiła się do wyborów jest Marika Książka. - Mam 14 lat i jestem uczennicą w Gimnazjum nr 1 w Lubsku. Do udziału w konkursie namówiła mnie koleżanka, która również próbuje swoich sił w tych wyborach - mówi Marika. Z trójką wystartowała Nikola Lewicka, uczennica ZSOiE w Lubsku. - Konkurs to przede wszystkim dobra zabawa, a do udziału namówiła mnie koleżanka - opowiada Nikola.

Kolejną kandydatką do tytułu Miss była Aleksandra Kowalińska. - Mam 18 lat i uczęszczam do Zespołu Szkół Technicznych w Lubsku. Na casting poszłam za namową rodziców i przyjaciół. Udało się i teraz mogę się zaprezentować przed publicznością - mówi Ola. Z numerem pięć zaprezentowała się Justyna Siwik, uczennica ZSOiE w Lubsku. - Mam 17 lat, do wzięcia udziału w wyborach namówiły mnie koleżanki. To dla mnie przygoda, zobaczymy, czy się uda! - opowiada Justyna. Kalina Małczyńska to najstarsza kandydatka do tytułu miss. - Mam 19 lat, jestem absolwentką liceum w Lubsku. Znajomi już dwa lata temu namawiali mnie do wzięcia udziału w konkursie, a dopiero w tym roku się zdecydowałam - mówi Kalina. Z siódemką zaprezentowała się Laura Kostka, 17-latka z Lubska.

- Interesuję się sportem, a w szczególności piłką nożną. Na co dzień gram w klubie sportowym w Lubsku, a do konkursu namówiły mnie koleżanki - wyjaśnia Laura.

Przez trzy godziny publiczność mogła głosować na dziewczyny. Po zliczeniu głosów wyłoniono zwyciężczynię! Miss Lubska Nastolatek 2017 została Justyna Siwik, zaś Miss Foto i Publiczności została Kalina Małczyńska.

Kamila Kamiennik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.