Grzegorz Kończewski

Torunianka zwyciężczynią pierwszej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Podczas gali w Wieliczce Alicja Rapsiewicz (w środku) odebrała nagrodę za zwycięstwo w konkursie Fot. POT Podczas gali w Wieliczce Alicja Rapsiewicz (w środku) odebrała nagrodę za zwycięstwo w konkursie
Grzegorz Kończewski

Pochodząca z Torunia Alicja Rapsiewicz pokonała kilkudziesięciu rywali z całej Polski i zwyciężyła w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej .

- Cieszę się ze zwycięstwa. Bardzo zależało mi na tym, żeby pokazać mniej znane, ale równie atrakcyjne turystycznie zakątki województwa kujawsko-pomorskiego. Dziękuję moim wszystkim czytelnikom za wsparcie. Bez was nie osiągnęłabym tego sukcesu - zapewniała Alicja Rapsiewicz, prowadząca blog LosWiaheros, która w piątek, podczas uroczystej gali w Wieliczce odebrała nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł.

Aktorka i podróżniczka

Alicja Rapsiewicz jest torunianką. Ukończyła Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku warszawskiej Akademii Teatralnej. Pracowała m.in. w Teatrze Lalek Banialuka i teatrze Wierszalin. W lipcu 2009 roku wyruszyła wraz z Andrzejem Budnikiem w podróż marzeń po Azji i Australii, która zakończyła się w 2013 roku. - Na blogu dzielimy się naszymi pasjami - podróżami, fotografią i historiami z różnych części świata. Znajdziecie tu też porady praktyczne z dalekich i bliskich podróży - pisze o LosWiaheros Alicja Rapsiewicz.

Dodajmy, że w przypadku Turystycznych Mistrzostw Blogerów chodziło o te bliższe podróże. Celem było bowiem stworzenie materiałów promocyjnych, mających zainspirować indywidualnych turystów, organizujących samodzielnie swój wypoczynek w Polsce, oraz osoby korzystające z mediów społecznościowych i czerpiące inspiracje podróżnicze z internetu. Mistrzostwa oparte były na rywalizacji pomiędzy blogerami i wspierającymi je regionalnymi organizacjami turystycznymi.

Pozostało jeszcze 53% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa promocyjna

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

Grzegorz Kończewski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

cyfrowa zniżka -50%

Trwa Festiwal Cyfrowych Zniżek!

55,00 110,00

Do 10 października skorzystaj z aż 50% zniżki na kwartalny dostęp do treści cyfrowych, archiwalnych i aktualnych wydań gazety w wersji PDF.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.