W 46 dni dookoła Bałtyku. Piękne porty i kąpiel w ciepłym morzu

Czytaj dalej
Fot. Jacht Klub Królewskiego Miasta Darłowa
Wojciech Kulig

W 46 dni dookoła Bałtyku. Piękne porty i kąpiel w ciepłym morzu

Wojciech Kulig

Nie trzeba żeglować po Morzu Śródziemnym, żeby zaznać przygód, zwiedzić atrakcyjne miasta i powylegiwać się na pięknych, piaszczystych plażach. To wszystko oferuje też Bałtyk.

- Z realizacją naszej podróży trochę czekaliśmy. Jacht przygotowywaliśmy przez dwa lata. Wyprawę utrudniała pandemia, przez którą nie mogliśmy pływać po wodach, po których chcieliśmy. W tym roku marzenie wreszcie się ziściło - mówi Paweł Krakowiak, wicekomandor Jacht Klubu Królewskiego Miasta Darłowa.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Kulig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.