W Rypinie odbyły się Wiosenne Targi Edukacji i Pracy.

Czytaj dalej
Fot. UM
Karolina Rokitnicka

W Rypinie odbyły się Wiosenne Targi Edukacji i Pracy.

Karolina Rokitnicka

Była to wspólna inicjatywa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Rypinie przy współpracy z Zespołem Szkół nr 2.

Została przygotowana przede wszystkim z myślą o tegorocznych maturzystach, którzy muszą podjąć decyzję dotyczące swojej przyszłości. Podczas targów zaprezentowały się m.in. przedsiębiorstwa i zakłady pracy, a także biura pośrednictwa pracy. Ich przedstawiciele mówili o ofertach zatrudnienia. Na targach pojawili się też pracownicy szkół policealnych, uczelni wyższych oraz ośrodków szkoleniowych. Prezentowali ich ofertę.

- Maturzyści mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi z Centrum Informacji Zawodowej OHP we Włocławku oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - informuje Monika Olender z UM Rypin.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.