Witaszczyk na dziś: Każdy słyszy, co chce usłyszeć

Czytaj dalej
Jerzy Witaszczyk

Witaszczyk na dziś: Każdy słyszy, co chce usłyszeć

Jerzy Witaszczyk

Jest już pewne, że lider słynnego zespołu Rolling Stones sir Michael Mick Jagger jako pierwszy człowiek w historii spełnił oczekiwania całej polskiej klasy politycznej.

Jak wiadomo, przed koncertem w Warszawie noblista Lech Wałęsa poprosił go, by wsparł bój o niezależność sądów. Po odśpiewaniu „Honky Tonk Women” Jagger rzekł: „…jestem za stary, by być sędzią, ale jestem dość młody, by śpiewać”.

Przeciwnicy zmian w sądach przeprowadzanych przez PiS, uznali, że Jagger ich poparł. Z kolei PiS-owcy twierdzą: 74-letni wokalista orzekł, że osiągnąwszy wiek emerytalny 65-letnia prof.

Małgorzata Gersdorf jest za stara na sędzię, ale za to wciąż może śpiewać. Sobie lub innym. A mówi się, że jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Jerzy Witaszczyk

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.