Włocławianie nie chcą placów zabaw i siłowni zewnętrznych w ramach Budżetu Obywatelskiego

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Krzysztof Górski

Włocławianie nie chcą placów zabaw i siłowni zewnętrznych w ramach Budżetu Obywatelskiego

Krzysztof Górski

„Skończmy z siłowniozą i placozabawozą” to tytuł internetowej petycji, skierowanej przeciwko włocławskiemu Budżetowi Obywatelskiemu. Mieszkańcy chcą zmian w przepisach, które uniemożliwią zgłaszanie projektów związanych z placówkami oświatowymi.

Wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Włocławka na 2020 rok poznaliśmy w drugiej połowie października. Mieszkańcy wybierali spośród 30 projektów, które przeszły weryfikację formalno - merytoryczną. Ostatecznie 4 miliony złotych zostaną rozdysponowane na 6 z nich. Zdecydowana większość, bo aż 5 zwycięskich propozycji związanych jest z budową boisk wielofunkcyjnych i placów zabaw. Na liście znajdziemy m.in. budowę i modernizację elementów infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej nr 22 oraz Zespole Szkół Elektrycznych czy siłownię plenerową przy SP nr 14.

Wyniki głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego Włocławka na 2020 rok poznaliśmy w drugiej połowie października. Mieszkańcy wybierali spośród 30 projektów, które przeszły weryfikację formalno - merytoryczną. Ostatecznie 4 miliony złotych zostaną rozdysponowane na 6 z nich.  Zobaczcie więcej w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Górski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.