Wykup pod S5. Sprawa trafi do parlamentu - obiecują posłowie PO

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Arkuszewicz
Jakub Keller

Wykup pod S5. Sprawa trafi do parlamentu - obiecują posłowie PO

Jakub Keller

Michał Stasiński i Tomasz Lenz, posłowie Platformy Obywatelskiej obiecali wsparcie mieszkańcom Wiąga, którzy - jak sami oceniają - za śmieszne pieniądze stracą swoje posiadłości na poczet drogi ekspresowej.

- Złożymy wniosek o posiedzenie sejmowej komisji infrastruktury w tej sprawie - zapewniali w piątkowy wieczór Tomasz Lenz i Michał Stasiński podczas spotkania z mieszkańcami Wiąga w tamtejszej świetlicy wiejskiej.

Co to oznacza? Mieszkańcy będą musieli wybrać kilku przedstawicieli, którzy przedstawią problem przed komisją, która następnie zadecyduje o ewentualnych dalszych czynnościach w tej sprawie.

-  Złożymy wniosek o posiedzenie sejmowej komisji infrastruktury w tej sprawie - zapewniali w piątkowy wieczór Tomasz Lenz i Michał Stasiński podczas spotkania z mieszkańcami Wiąga w tamtejszej świetlicy wiejskiej. 

Co z tego wyniknie? O tym w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.