Małgorzata Oberlan

Wypłata „na rękę” minimum 3400 zł, zakwaterowanie i wyżywienie w Hiszpanii - oto oferta dla kreatywnych

hiszpańskie kurorty  szukają do pracy młodych, rzutkich ludzi. Animacja czasu wolnego to wyzwanie Fot. 123rf hiszpańskie kurorty szukają do pracy młodych, rzutkich ludzi. Animacja czasu wolnego to wyzwanie
Małgorzata Oberlan

Hotele na Kanarach, Majorce czy Ibizie chętnie zatrudnią Polaków jako animatorów czasu wolnego. Rekrutacje na sezon letni ruszają już w styczniu.

„Praca marzeń” - tak o tych ofertach mówią młodzi ludzie. Czy faktycznie tak jest, można dyskutować. Osoby, które już pracowały w charakterze animatorów czasu wolnego w zagranicznych kurortach podkreślają, że to zadanie wyczerpujące.

- Zaczynasz o godzinie 7.00 rano, a możesz skończyć dopiero po północy, bo twoim obowiązkiem jest „aktywny udział w dyskotece dorosłych gości” - uprzedza pani Ilona. - Warto też wziąć pod uwagę to, że często bilety lotnicze np. na Kanary i z powrotem trzeba sobie opłacić samemu. W większości przypadków jednak taka praca to przygoda życia...

Dla młodych z energią

W styczniu tradycyjnie ruszają rekrutacji do takiej pracy, na sezon wiosenno-letni. Agencja Pro-Staff z siedzibą w Zgorzelcu jest jedną z kilku w Polsce, rekrutującą Polaków. Już 12 stycznia organizuje we Wrocławiu casting dla kandydatów na animatorów czasu wolnego dla dzieci, dorosłych, instruktorów fitness i podobnych. Kontrakty zawierane są minimum na 3 miesiące, ale mogą być tez na okres roku.

„Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii młodych i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych. Nie posiadasz doświadczenia w animacji? Nie szkodzi - najważniejsze dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji będziesz organizować gry i zabawy dla dzieci lub zajęcia sportowe i rekreacyjne dla dorosłych lub występy i przedstawienia taneczne” - objaśnia agencja. A oto przykładowe oferty pracy.

Majorka, Ibiza, Kanary

Pozostało jeszcze 46% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.nowosci.com.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.