Żagańscy przedsiębiorcy wsparli potrzebujących ciepłymi posiłkami

Czytaj dalej
Fot. Pixabay, archiwum
Małgorzata Trzcionkowska

Żagańscy przedsiębiorcy wsparli potrzebujących ciepłymi posiłkami

Małgorzata Trzcionkowska

Troje przedsiębiorców: Anna Bardzik-Buganik, Ireneusz Danieliszyn i Sebastian Galasiak ufundowali po 100 obiadów dla seniorów. Dystrybucją talonów zajmie się Ośrodek Pomocy Społecznej.

Nie wszyscy potrzebujący otrzymują ciepłe posiłki z OPS, na przykład ich dochody o kilka złotych przekraczają kryterium socjalne. Tym osobom z pomocą ruszyło troje żagańskich przedsiębiorców: Anna Bardzik-Buganik, Ireneusz Danieliszyn i Sebastian Galasiak, którzy ufundowali po 100 obiadów dla najbardziej potrzebujących. - Zadedykowaliśmy pomoc seniorom, którym trudno wychodzić z domów - podkreśla A. Bardzik-Buganik.

Pozostało jeszcze 42% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Trzcionkowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.