Marzena Sutryk

Zima w Koszalinie i regionie. Padało i przymroziło. W wielu miejscach było niebezpiecznie

Wypadek na trasie w gminie Będzino, w Uliszkach. Tu dachował kierowca hondy. Konieczna była interwencja strażaków. Na miejscu była drużyna z OSP Będ Fot. OSP Będzino Wypadek na trasie w gminie Będzino, w Uliszkach. Tu dachował kierowca hondy. Konieczna była interwencja strażaków. Na miejscu była drużyna z OSP Będzino
Marzena Sutryk

Tegoroczna zima długo kazała na siebie czekać. Wczoraj nad ranem dała znać o sobie. Zwłaszcza na drogach w regionie nie było bezpiecznie. Było ślisko.

Śniegiem sypnęło w nocy z poniedziałku na wtorek. Nad ranem w regionie było już biało i - niestety - ślisko. Policja odbierała co rusz kolejne zgłoszenia o stłuczkach, wypadkach i samochodach w przydrożnych rowach. M. in. na drodze krajowej nr 11 pod Koszalinem, w Uliszkach w gminie Będzino, dachował kierowca hondy. Kierujący stracił panowanie nad autem podczas wyprzedzania.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.